DERATYZACJA

Deratyzacja obejmuje zwalczanie:

  •  myszy
  •  szczury
  •  krety
  •  nornice
  •  kuny

Myszy, Szczury – Skuteczne zwalczanie tych gryzoni wymaga dużego doświadczenia, by dobrać odpowiednią metodę do sytuacji oraz wykonać zabieg profesjonalnie. Odpowiednie ustawienie trutek i urządzeń to więcej niż połowa skutecznej deratyzacji.

Wykonany przez naszych Pracowników zabieg, gwarantuje prawidłowo wykonaną deratyzację.

Krety, nornice – Wszyscy wiemy, jakich problemów może przysporzyć kret grasujący w ogrodzie. Wypielęgnowany trawnik bardzo szybko może zmienić się w pobojowisko. Jeśli masz problem z kretem, zapraszamy do kontaktu. Stosujemy metodę, która nie jest ogólnodostępna. Sam z kretem nie wygrasz.

Kuna – Kuna na poddaszu to bardzo duży problem. Hałas nie jest największym problemem. Kuna bardzo szybko może zniszczyć całe ocieplenie dachu. Długa obecność kuny, może spowodować konieczność bardzo kosztownego i problematycznego remontu dachu – ocieplenia.

Skuteczne usunięcie kuny z przestrzeni dachu jest bardzo problematyczne i trudne do wykonania. Większość firm nawet nie podejmuje się tego zadania. Nasza Firma uważa się za eksperta w tej dziedzinie. Na przestrzeni lat doświadczeń opracowaliśmy własną metodę odstraszania kuny. Nasza metoda cechuje się prawie 100% skutecznością. Masz problem z kuną zapraszamy do kontaktu.

Menu

Certyfikaty i normy

Posiadamy certyfikaty HACCP
ISO 22000:2005

Kontakt z nami

tel: 505-825-915
tel: 888-425-763
tel: 22-863-22-31

dddhigiena(małpa)wp.pl

"ze względu na spam proszę w miejsce (małpa) wstawić @"